Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Chrániče zubů

( množství produktů: 4 )
Zobrazit pouze

Chrániče zubů

( množství produktů: 4 )

Profesionální chrániče na zuby Ground Game jsou zárukou bezpečného a pohodlného tréninku. Chránič zubů je nedílnou součástí vybavení každého, kdo trénuje bojové sporty, jako je MMA, BJJ / jiu jitsu, Muay Thai, box nebo kickbox.

 

Ochrana

Díky speciální konstrukci a správnému usazení chrání chránič zuby a celou ústní dutinu před zraněním, ke kterému může dojít v důsledku úderů / kopů. Chránič zubů se doporučuje používat především při tréninku všech postojářských sportů, ale také při bojových sportech, jako je BJJ, kde je sportovec vystaven i náhodným úderům.

 

Design

Chrániče na zuby Ground Game jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, ale stejně důležitý je i komfort a vzhled. Nabízíme nejoblíbenější jednoduché chrániče zubů, které jsou na rozdíl od dvojitých chráničů zubů pohodlnější a nebrání dýchání. Nejkvalitnější materiály umožňují, aby chránič zubů dokonale a individuálně padl na čelist každého závodníka, a jedinečné vzory zajišťují originální vzhled. Každý chránič zubů Ground Game je dodáván v plastové krabičce.

 

Návod k požití

Ke každému chrániči zubů je přiložen návod, který v několika krocích ukazuje, jak chránič nasadit na čelist/zuby.

 

Údržba

Po každém tréninku doporučujeme chránič zubů důkladně opláchnout vodou a poté jej vysušit. Chránič zubů by měl být v přiložené krabici, aby byl chráněn před znečištěním a poškozením.

 

pixel