Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Technologie

TECHNOLOGIE

Poznejte naše výrobní technologie

Naše produkty nejsou jen o designu. V dnešní době jsou požadavky sportovců mnohem vyšší, a proto můžeme využít technologie, které ještě nedávno nebyly vůbec k dispozici. Speciální typ materiálu, šití na míru nebo techniky potisku jsou prvky, které nás na trhu odlišují

MATERIÁL THERMOFLEX

Materiál je velmi flexibilní, chová se jako druhá kůže, dokonale se přizpůsobuje postavě a zdůrazňuje její silné stránky. Speciální vlákna udržují optimální tělesnou teplotu.

MATERIÁL MICROMESH

Materiál je velmi flexibilní, chová se jako druhá kůže, dokonale se přizpůsobuje postavě a zdůrazňuje její silné stránky. Speciální vlákna udržují optimální tělesnou teplotu.

MATERIÁL RIPSTOP

Do tenké textilie jsou zatkány silnější osnovní nebo útkové nitě s odstupem 5 – 8 milimetrů. Materiál je mimořádně odolný. Určitě vydrží nejeden náročný trénink.

TKANINA PEARLWEAVE 450

450 gsm zajišťuje, že je GI lehké a zároveň si zachovává svou odolnost. Skvělé pro trénink i turnaj.

TKANINA PEARLWEAVE 350

350 gsm s příměsí polyesteru zaručuje mimořádnou lehkost. Materiál je velmi pevný. Ideální nejen pro trénink, ale zejména pro turnaje, kde je rozhodující hmotnost.

TKANINA GOLDWEAVE 550

550 gsm je ideální pro trénink. Silnější materiál, který vznikl jako kompromis mezi jednoduchým a dvojitým výpletem, zaručuje jeho odolnos.

MATERIÁL TOPCOTTON

Česaná bavlna zaručuje hladkost a měkkost tkaniny, což se projevuje ve maxi pohodlí. Kromě toho je mnohem odolnější než jiné druhy bavlny, což má zase vliv na životnost trička.

KŮŽE COWHIDE

100% prvotřídní přírodní hovězí kůže je odolná proti poškození, takže můžete trénovat naplno bez obav, že vaše vybavení praskne, odře nebo se poškod.

KŮŽE TECHLEATHER

Syntetická kůže je skvělým kompromisem mezi odolností a cenou. Skvěle se hodí pro trénink na amatérské úrovni.

MATERIÁŮ THERMOFLEX LIGHT

Materiál je velmi lehký a pružný, takže působí jako druhá kůže, dokonale obepíná postavu a zdůrazňuje její přednosti. Speciální vlákna zajišťují optimální tělesnou teplotu i během intenzivního tréninku.

MATERIÁL DURALEX

Materiál je kombinací velmi vysoké odolnosti a pohodlí díky elastickým vláknům. Používá se k výrobě volných MMA šortek, u nichž je nejdůležitější pohodlí a odolnost.

ŠVY FLATLOCK

Ploché švy z elastických nití, které nedráždí pokožku a pevně drží spojené vrstvy materiálu u sebe. Díky technologii flatlock materiál vydrží velké napětí a zajistí, že se vaše tréninkové oblečení během tréninku neroztrhne.

SYSTÉM WRAPSTRAP

Silikonový elastický pásek, který zabraňuje sklouzávání oblečení během tréninku. Zajišťuje, že vaše tréninkové vybavení zůstane na svém místě za všech podmínek.

POTISK DYEACTIVE

Sublimační potisk je zárukou nesmazatelnosti. Nejkvalitnější barvy zaručují výrazné barvy i po opakovaném praní.

SYSTÉM DUOLOOP

Systém dvou poutek zaručuje, že kalhoty velmi dobře padnou. Díky němu se také budete cítit pohodlněji při tréninku a závodech, protože šňůrka se nezařezává do těla.

SYSTÉM SOFTVELCRO

Suchý zip, který díky své měkkosti nepoškodí jiné materiály, se kterými přijde do styku. Můžete si ho nastavit bez obav, že poškodíte jiné tréninkové vybavení nebo oblečení.

PĚNA MULTIFOAM

Vícevrstvá pěnová výplň, která se nedeformuje. Zaručuje maximální ochranu, protože díky své hustotě dokonale tlumí nárazy.

PODŠÍVKA MOISTWICK

Podšívka na vnitřní straně dlaně skvěle absorbuje pot a odvádí vlhkost, takže pokožka zůstává suchá.

SYSTÉM WRIST PROTECT

Díky lepší stabilizaci zápěstí minimalizujete riziko zranění i při tvrdých úderech.

pixel