Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Technologie

Technologie

Vybavení, které vyrábíme, není jen o designu. V dnešní době jsou požadavky sportovců mnohem vyšší, a proto nabízíme technologie, které ještě nedávno nebyly k dispozici. Speciální typ materiálu, šití na míru nebo technika tisku jsou prvky, které nás na trhu odlišuje.

MATERIÁL THERMOFLEX Materiál je vysoce elastický, takže působí jako druhá kůže, dokonale obepíná tělo a zdůrazňuje jeho přednosti. Speciální vlákna zajišťují udržení optimální tělesné teploty i během intenzivního tréninku.
MATERIÁL MICROMESH Materiál s mikrootvory, které zaručují nepřetržité větrání a zabraňují hromadění potu. Jeho jedinečná struktura zajišťuje prodyšnost a pocit chladu. I v těch nejteplejších dnech se budete při cvičení cítit pohodlně.
MATERIÁL RIPSTOP Materiál, který se vyznačuje vypouklou strukturou připomínající síť. Je lehký, ale zesílený dalšími vlákny, která zabraňují protržení a zajišťují jeho mimořádnou odolnost. Určitě vydrží nejeden náročný trénink.
TKANINA PEARLWEAVE 450 Tkanina o hmotnosti 450 g/m2 zajišťuje, že je GI lehké a zároveň si zachovává svou odolnost. Skvělé pro trénink i závody.
TKANINA PEARLWEAVE 350 Tkanina o hmotnosti 350 g/m2 s obsahem polyesteru zaručuje mimořádnou lehkost. Je také velmi silná. Je ideální nejen pro trénink, ale zejména pro soutěže, kde je rozhodující hmotnost.
TKANINA GOLDWEAVE 550 Tkanina o hmotnosti 550 g/m2 je ideální pro trénink. Silnější materiál, který vznikl jako kompromis mezi jednoduchou a dvojitou tkaninou, zaručuje jeho odolnost.
MATERIÁL TOPCOTTON Česaná bavlna zaručuje hladkost a měkkost tkaniny, což přináší velké pohodlí. Kromě toho je mnohem odolnější než jiné druhy bavlny, což má vliv na životnost trička.
KŮŽE COWHIDE 100% prémiová přírodní hovězí kůže je odolná proti poškození, takže můžete trénovat naplno bez obav, že vaše vybavení praskne, opotřebuje se nebo poškodí.
KŮŽE TECHLEATHER Syntetická / umělá kůže je skvělým řešením mezi odolností a cenou. Skvělé pro trénink na amatérské úrovni.
MATERIÁL THERMOFLEX LIGHT Materiál je velmi lehký a pružný, takže působí jako druhá kůže, dokonale obepíná tělo a zdůrazňuje jeho přednosti. Speciální vlákna zajišťují udržení optimální tělesné teploty i během intenzivního tréninku.
MATERIÁL DURAFLEX Materiál je kombinací velmi vysoké odolnosti a pohodlí díky elastickým vláknům. Používá se pro výrobu volných MMA šortek, u nichž je nejdůležitější pohodlí a nezničitelnost.
ŠVY FLATLOCK Ploché švy s elastickými nitěmi, které nedráždí pokožku a pevně drží spojené vrstvy materiálu. Díky technologii flatlock materiál vydrží velké napětí a zajistí, že se vaše tréninkové oblečení během tréninku neroztrhne.
SYSTÉM WRAPSTRAP Silikonový elastický pásek, který zabraňuje svlékání / sklouzávání oblečení během tréninku. Zajišťuje, že vaše tréninkové vybavení zůstane na svém místě za všech podmínek.
TISK DYEACTIVE Sublimační potisk je zaručeně nezničitelný. Nejkvalitnější barvy zaručují, že barvy zůstanou výrazné i po opakovaném praní.
SYSTÉM DUOLOOP Systém dvou smyček / poutek zaručuje, že kalhoty velmi dobře přilnou k tělu. Jsou také pohodlnější při tréninku a soutěžích, protože stahovací šňůrka se nezařezává do těla.
SYSTÉM SOFTVELCRO Suchý zip, který díky své měkkosti nepoškozuje materiály, s nimiž přichází do styku. Můžete si ho nastavit bez obav, že se vám poškodí jiné tréninkové vybavení nebo oblečení.
PĚNA MULTIFOAM Vícevrstvá pěnová výplň, která se nedeformuje. Zaručuje maximální ochranu, protože díky své hustotě dokonale tlumí nárazy.
PODŠÍVKA MOISTWICK Podšívka výborně absorbuje pot a odvádí vlhkost, takže pokožka zůstává suchá.
SYSTÉM WRIST PROTECT Díky vylepšené stabilizaci zápěstí minimalizujete riziko zranění i při tvrdých úderech.
pixel