Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Boxerské rukavice

( množství produktů: 4 )

Boxerské rukavice

( množství produktů: 4 )

Boxerské rukavice se používají v různých bojových sportech, tradičně v boxu a kick boxingu. Lze je použít i jako rukavice pro Muay Thai. Trenujete? Výběrem boxerských rukavic Ground Game si zajistíte pohodlí a bezpečnost při tréninku. Jedná se o vysoce kvalitní vybavení, které chrání vás i vašeho partnera před zraněním.

 

Čím se liší boxerské rukavice Ground Game

Především zaručují pohodlí a dokonale padnou na zápěstí. A široký a pevný suchý zip usnadňuje bezpečné zapínání - praktická alternativa pro rukavice s vázáním šňůrkou. Uvnitř je podšívka MOISTWICK, která výborně absorbuje pot a zanechává pokožku suchou. Rukavice se liší materiálem a hmotností. Společným prvkem je vysoce kvalitní výplň, která efektivně tlumí nárazy.

Vybrané modely jsou také vybaveny síťovaným(mesh) panelem na dlani pro ještě lepší cirkulaci vzduchu. Vyberte si boxerské rukavice Ground Game a váš tréninkový komfort se posune na vyšší úroveň!

 

Jaké boxerské rukavice si vybrat? Hmotnost / velikost

Na Ground Game najdete boxerské rukavice a rukavice pro Muay Thai v hmotnostech 10, 12, 14 a 16 oz. K dispozici jsou také dětské boxerské rukavice s hmotností 6 a 8 oz. Hmotnost boxerských rukavic by měla být přizpůsobena hmotnosti trénující osoby:

 

Boxerské rukavice 10 oz - ideální pro muže a ženy s nízkou hmotností. Určeno především pro trénink na pytli nebo na blocích. Nedoporučují se pro sparing

Boxerské rukavice 12 oz - nejoblíbenější váha rukavic mezi postojáři. Ideální pro trénink i sparing. Muži s hmotností do 90 kg a začátečníci v boxu nebo Muay Thai by měli zvolit tuto velikost.

Boxerské rukavice 14oz - stejně jako rukavice s hmotnosti 12 oz jsou ideální pro trénink i sparing, ale jsou určeny pro těžší borce.

Boxerské rukavice 16oz - ideální pro bojovníky těžké váhy.

 

Začátečníkům doporučujeme zvolit větší velikost / hmotnost rukavic, protože poskytují větší tlumení a ochranu rukou. Doporučujeme také článek na Ground Game Academy: 5 zásad pro začátečníky v boxu.

 

Kožené nebo syntetické boxerské rukavice?

Boxerské rukavice Ground Game (včetně rukavic pro Muay Thai) jsou v závislosti na modelu vyrobeny z přírodní hovězí kůže nebo ekologické kůže. Pokud začínáte dobrodružství s "úderovými" sporty, vyberte si boxerské rukavice z ekologické kůže. Jsou levnější a ideální pro první tréninky.

Rukavice na box a Muay Thai jsou vyrobeny z přírodní hovězí kůže a jsou nejlepší volbou pro nadšence úderových sportů. Kožené rukavice jsou odolnější proti poškození, takže vydrží více než jeden náročný trénink.

 

Boxerské rukavice vs thajské rukavice - rozdíly

Boxerské rukavice se od rukavic pro Muay Thai liší především profilem. Rukavice na Muay Thai jsou plošší, aby usnadnily uchopení a boj v klinči. Tento rozdíl však není nijak výrazný nebo znatelný, takže lidé, kteří začínají trénovat Muay Thai nebo kickbox, mohou bez problémů používat typické boxerské rukavice.

pixel