Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Vydělávej s námi

Partnerský program

Jako registrovaný zákazník získáváte část hodnoty za své nákupy a nákupy na vaše doporučení zpět ve formě bodů, které lze využít na výměnu za produkty Ground Game!

Jak to funguje?

Kontaktujte nás

Na email info@groundgame.cz Pomůžeme vám nastavit účet a stanovíme slevu.

Skupinové objednávky

Sbírejte objednávky mezi svými přáteli nebo členy klubu a nakupujte pomocí svého účtu. Čím vyšší je částka objednávky, tím více bodů získáte.

Partnerský program je určen trenérům a sportovním klubům. Pokud jste individuální zákazník, podívejte se na náš věrnostní program - Ground Game Club.

Proč se zapojit do partnerského programu?

Objednávky se slevou

Nakupujete s předem stanovenou slevou a za každou objednávku získáváte body. Čím vyšší je hodnota, tím více bodů získáte.

Vysoké provize

Nasbírané body lze vyměnit za produkty zařazené do našeho partnerského programu. Pokud již máte účet, klikněte zde, a zkontrolujte stav.

Jasná pravidla

Spolupráce je založena na jasných pravidlech. Máte plnou kontrolu nad nasbíranými body a statistikami objednávek provedených na základě vašeho doporučen.

Potřebujete poradit?

Pokud se chcete dozvědět více o týmových objednávkách, kontaktujte prosím Matúša, který vám poskytne podrobnosti o nabídce a rád zodpoví vaše případné dotazy.

+420 703 662 771
+421 911 821 301
m.sabo@groundgame.com
pixel