Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Platba

Plaťte tak, jak vám to vyhovuje :) V Ground Game si můžete vybrat z několika oblíbených forem platby.

Ceny zboží jsou uvedeny v českých korunách nebo v euro a jsou již s DPH (brutto).

GOPAY

Pokud se rozhodnete pro rychlou online platbu prostřednictvím GoPay , peníze za vaši objednávku budou okamžitě odeslány a vy obdržíte potvrzení o transakci e-mailem. Tato forma platby výrazně urychluje vyřízení vaší objednávky. Platby GoPay zpracovává provozovatel platebních služeb Przelewy24.

PAYPAL

Systém PayPal umožňuje jednoduchý způsob platby z účtu PayPal nebo platební kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, Mastercard Electronic, MasterCard Mobile a jiné). Díky tomuto způsobu můžeme objednávku realizovat dříve.

KARTOU ONLINE

Bezpečná a pohodlná forma platby. Pokud se rozhodnete platit kartou, zadáte údaje majitele a číslo karty a transakci potvrdíte zadáním CVV nebo CVC kódu na zadní straně karty. Pokud to bude vaše první platba kartou online, ověřte si u své banky, zda máte tuto možnost povolenou.

GOOGLE PAY

Google Pay je velmi rychlý a snadný způsob online platby. Platby Google Pay jsou zpracovávány prostřednictvím provozovatele platebních služeb Przelewy24.

DOBÍRKA

Platbu na dobírku provedete výběrem možnosti při zadávání objednávky. V tomto případě zaplatíte až při vyzvednutí zásilky (např. u kurýra).

Potřebujete více informací?
Doprava Zobrazit více
Vratky a reklamace Zobrazit více
Kontakt Zobrazit více
pixel