Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Klubové objednávky

Oblékáme týmy a vybavujeme sportovní klub

Vybavení a oblečení s logem Ground Game najdete po celém světě. Spolupracujeme s kluby a trenéry mimo jiné z Polska, České republiky, Slovenska, Německa, Španělska, Velké Británie a Spojených států.

Připojte se k nám!

Co nás odlišuje

Osvědčené produkty

Při výrobě týmových oblečení a vybavení používáme stejné materiály jako při výrobě našich kolekcí. Takže získáte stejně vysokou kvalitu.

Originální design

Na designu makají zkušení grafici, kteří navrhují všechny kousky Ground Game. Zaručujeme jedinečnost a originální projekt.

Objednávky již od 30 kusů

Díky stálé spolupráci s důvěryhodnými dodavateli a osvědčenými výrobci dokážeme i tak malé objednávky.

Vyberte si Ground Game

Ground Game je ve světě bojových sportů dobře známá značka, kterou si s nadšením vybírají uznávaní sportovci a trenéři. Jsme proslulí kvalitním zpracováním a praktickým řešením, díky čemuž je trénink v našem oblečení opravdovým potěšením - tato slova potvrzují i následující čísla.

12+

let zkušeností

14 000+

spokojených zákazníků

500+

týmových projektů

Jak to funguje?

Objednávka

Probereme si podrobnosti a Vy provedete výchozí objednávku.

Návrh

Vytvoříme individuální vzhled objednaného zboží. Vybereme vhodné střihy, materiály a vytvoříme grafiku / design.

Výroba

Po schválení návrhu provedete konkrétní objednávku a uhradíte 50% zálohu z celkové hodnoty objednávky. Po připsání platby začíná výroba, která trvá cca 4 týdny.

Nové oblečení pro Váš klub!

Uhradíte rozdíl a po připsání platby Vám zboží zašleme.

Pořádáte sportovní event
nebo tréninkový kemp?

Potřebujete oblečení nebo vybavení?

Příklady návrhů

Mrkněte na návrhy, které jsme v posledních letech připravili pro kluby a trenéry v Polsku a Evropě. Záleželo nám na jedinečném charakteru, rafinovaném designu a barvách. Líbí se vám? Takto by mohl vypadat i ten váš design.

Recenze našich zákazníků

Zaměřujeme se na vysokou kvalitu zpracování a spolehlivou komunikaci, takže při navázání spolupráce se společností Ground Game získáte nejen jedinečnou klubovou kolekci, ale také spolehlivého partnera.

Jędrzej Swaton

OCTOPUS ŁÓDŹ

Se společností Ground Game spolupracujeme od roku 2015. Kluci hned na začátku uvěřili naší myšlence a podpořili první ročník Octopus BJJ Cup.

Když jsme v roce 2016 otevírali klub, bylo jasné, že klubové oblečení bude od Ground Game. Od té doby pro nás ušili stovky rashguardů, šortek nebo mikin.

Myslím, že Ground Game je nejlepší společnost, pokud jde o kvalitu výrobků a služby zákazníkům/klubům. Doporučuji!

Adam Górny

ZŁOMIARZ TEAM GDAŃSK

Kvalita je bezvadná - myslím, že mají nejlepší sf/no gi oblečení na polském trhu (nejde o vzory, ale o dodatečná vylepšení - např. gumový pásek na rashguardu nebo šortky s horním zapínáním na suchý zip, díky čemuž suchý zip vydrží mnohem déle než u konkurence).

Ground Game upřímně doporučuji, skvělá spolupráce jak pro nákup tréninkového oblečení, tak pro personalizované oblečení s logem/barvami vašeho klubu.

Łukasz Bilski

MARGA RADOM

Moje spolupráce s Ground Game se neomezuje pouze na klubovém oblečení a zásobování mých svěřenců vybavením GG. Spolupracujeme v mnoha oblastech a rozvíjíme společné cíle.

Na realizacích týmových projektů se mi líbí kvalita materiálů, která je v poměru 1:1 k výrobkům v obchodě. A stejně důležité je, že se vždy mohu spolehnout na efektivní kontakt.

Máte zájem o týmové oblečení?

Pokud se chcete dozvědět více o týmových objednávkách, kontaktujte prosím Matúša, který vám poskytne podrobnosti o nabídce a rád zodpoví vaše případné dotazy.

+420 703 662 771
info@groundgame.cz
pixel