Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Rashguardy

( množství produktů: 8 )
Cena
-
Velikost
Délka (rukáv)

Rashguardy

( množství produktů: 8 )

Dámské rashguardy jsou nezbytnou součástí tréninkového oblečení pro každou ženu, která se věnuje sportu. Pokud trénujete bojové sporty, běháte, jezdíte na kole, cvičíte fitness nebo se věnujete jiné fyzické aktivitě, jste na správném místě! :) Správně chrání vaše tělo před odřeninami a zároveň poskytuje maximální pohodlí.

Rashguard pro fitness, trénink, do biegania

Dámské rashguardy Ground Game jsou specifické oblečení s všestranným využitím. Jsou skvělé nejen pro trénink bojových sportů, ale také pro fitness, cyklistiku a běh. Jsou také oblíbenou volbou jako první termální vrstva pro horskou turistiku (v létě i v zimě) a vodní sporty, kde chrání pokožku před odřením a spálením od slunce.

Rashguard s krátkým nebo dlouhým rukávem?

V každé kolekci najdete termotrička s krátkým a dlouhým rukávem. Výběr modelu závisí od vašich potřeb a preferencí. V létě nebo pokud trénujete v teplé místnosti, bude ideální rashguard s krátkým rukávem. Pokud chcete maximálně chránit horní část těla nebo pokud cvičíte venku v nízkých teplotách, zvolte si rashguard s dlouhým rukávem.

Rashguard nebo bavlněné triko?

Pokud hledáte dokonalou výbavu, vyberte si místo běžného trička rashguard od osvědčené značky. Výhodou termotrička oproti bavlněnému tričku je způsob jeho výroby a vynikající kvalita materiálu. V každém modelu používáme švy FLATLOCK (ploché), které nedráždí pokožku. Jsou dostatečně odolné. Díky silikonovému pásku se rashguard při cvičení neshrnuje.
Díky materiálu THERMOFLEX se dámský chránič Ground Game chová jako druhá kůže, poskytuje volnost pohybu a je prodyšný. Usnadňuje termoregulaci těla a odvádí vlhkost. Zachovává si svůj tvar, dokonale se přizpůsobí tělu a účinně chrání před odřeninami a poškozením pokožky.

Rashguard na objednávku - víz nabídku Ground Game

Jsi trenérka nebo máš svůj klubový a chcete si objednat týmové rashguardy? Kontaktujte nás a dodáme vám originální oblečení nejvyšší kvality, aby váš tým vynikl mezi ostatními..
Můžete si objednat rashguard s vlastním potiskem/návrhem nebo si od nás nechat vytvořit grafický návrh. Další informace o rashguardech na míru, minimálním množství a vzorových projektech naleznete na adrese Týmové oblečení.

pixel