Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Dámské Kimona / GI

( množství produktů: 6 )
Cena
-
Velikost
  • GI Women
Zobrazit pouze

Dámské Kimona / GI

( množství produktů: 6 )

GI pro BJJ, jinak kimonem, je brnění pro každého bojovníka brazilského jiu-jitsu, které, pokud je dobře vybráno, pomáhá při tréninku. V Ground Game najdete v nejlepší kvalitě kalhoty pro GI, kabáty a komplety kimona/gi do BJJ pro méně a více náročné. Modely se liší mimo jiné tkaninou a gramáží a všechny jsou k dispozici v několika barvách a velikostech.

 

BJJ gi - co to je?

Brazilské jiu-jitsu, známé také jako BJJ, je bojové umění, které využívá sílu a váhu protivníka k jeho povalení na zem. Brazilské jiu-jitsu je založeno na používání uchopení a škrcení s následnou rotací nebo házením soupeře, aby se vzdal. Brazilské jiu-jitsu lze trénovat v Gi nebo No-gi. Trénink v kimoně Gi vás naučí techniky a zajistí vám bezpečnost při sparingu.

 

Gi se skládá ze dvou částí: kalhot a kabátku. V Ground Game si můžete vybrat gi v různých velikostech. Zejména pro ty, kterým nevyhovuje standardní velikost kimon nebo potřebují pouze jeden prvek oblečení, jsme vytvořili kimono gi Breaker. Jedná se pravděpodobně o jediné takové gi na polském trhu, u kterého si můžete vybrat velikost bundy a velikost kalhot zvlášť. Díky tomu si snadno vytvoříte gi, které vám 100% sedne.

 

Design gi Ground Game

Kimona/gi pro BJJ od Ground Game se vyznačují prvotřídním designem doplněným originálními výšivkami a nášivkami. V kombinaci s dalšími funkcemi vytváří vybavení i pro ty nejnáročnější jiujiteiry. V naší nabídce najdete několik modelů gi, které s každou sezónou vylepšujeme a reagujeme na potřeby jejich uživatelů. Každé kimono je k dispozici v různých barvách. Kromě klasických barev (bílá, černá, modrá), které splňují požadavky IBJJF, jsme pro vás připravili také červené, olivové a námořnicky modré gi, díky nimž budete na žíněnce vynikat nejen svými dovednostmi.

 

BJJ gi Ground Game poskytuje pohodlí při tréninku

GI pro BJJ Ground Game zaručují náležitou ochranu i pohodlí. Speciálně vyvinutý střih zajišťuje volnost pohybu při tréninku a soutěžích. Zdokonalili jsme praktický systém poutek, který udržuje kulatou šňůru na místě.

 

Odolnost

Vysoká kvalita materiálu a solidní zpracování znamenají, že kimona BJJ, která vyrábíme, vydrží nejeden náročný trénink a nejeden dobrý zápas. Další výztuže na strategických místech (např. na kolenou) zvyšují odolnost GI Ground Game.

 

Jaké GI pro BJJ?

Pokud s brazilským jiu jitsu teprve začínáte, může být výběr správného GI pro BJJ výzvou, proto věnujte pozornost následujícím parametrům:

 

- Velikost - Při prohlížení kimon narazíte na označení A1, A2, A3, A4, které se vztahují k vaší hmotnosti a výšce. K dispozici jsou také velikosti A1L, A2L, A3L, které jsou určeny pro vysoké osoby, ale zároveň mají stejnou hmotnost jako pro hlavní velikosti. Chcete-li najít ideální model, použijte velikostní tabulku, kterou naleznete na produktové kartě každého GI. V případě pochybností nám napište nebo zavolejte, rádi vám pomůžeme :)

 

- Tkanina - je důležitým faktorem, proto jí při výběru kimona věnujte pozornost. Ground Game nabízí GI z tkaniny Pearl 350 g (GI “Champion 2.0”), 450 g (GI “Balance 3”, GI "Gamer") i 550 g (GI “Player”). Nejlehčí kimono pro BJJ se nejlépe hodí na soutěže, kde je rozhodující hmotnost, a nejtěžší na trénink. Střední budou dobrou volbou pro ty, kteří chtějí trénovat a soutěžit ve stejném gi.

 

- Barva - V našem obchodě najdete GI pro BJJ v bílé, modré a černé barvě, což jsou nejtradičnější barvy, které jsou povoleny ve všech soutěžích. Připravili jsme také modely v červené, tmavě modré a šedé barvě. Výběr barev závisí na vašich preferencích a potřebách.

 

Péče o GI?

Důležité je prát GI pro BJJ obrácené naruby a max 30°C. Vyšší teplota vody způsobí, že se kimono srazí. Používejte přírodní prací prostředky. Chemické přípravky mohou poškodit strukturu tkaniny. Po vyprání pověste kimono na věšák, šňůru nebo sušák na prádlo na vzdušném místě. Rozhodně nepoužívejte sušičku! Tímto způsobem si vaše GI zachová svou velikost a vzhled.

 

Oblečení pro jiu jitsu

Kimono je základním, ale ne jediným oblečením pro BJJ. V závislosti na vašich potřebách můžete pod kimonem pro jiu jitsu také nosit rashguard nebo/a legíny, která nejen chrání před odřeninami, ale také odvádí vlhkost a zajišťuje optimální tělesnou teplotu. Neoddělitelnou součástí je pásek, který se používá k vázání kimona, ale především určuje stupeň jiu jitsu.

 

Ground Game je vybavení pro BJJ nejvyšší kvality

Značku Ground Game tvoří lidé, kteří trénují brazilské jiu-jitsu. Z vlastní zkušenosti víme, jak kvalita vybavení ovlivňuje pohodlí a efektivitu tréninku, a proto vyrábíme prvotřídní GI, a zároveň cenově dostupné, aby nezruinovaly váš rozpočet :)

Ground Game je kvalita, které důvěřuje mnoho špičkových sportovců. Podporujeme sportovce a akce zaměřené na propagaci bojových sportů. Najdete nás mezi sponzory mnoha soutěží pro dospělé i děti. Jsme také technickým partnerem Polské asociace ju-jitsu, a Polského repre týmu seniorské skupiny reprezentují Polsko v kimonech Ground Game.

pixel