Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Chrániče holení

( množství produktů: 10 )
Cena
-
Velikost
Zobrazit pouze

Chrániče holení

( množství produktů: 10 )

Chrániče holení jsou nezbytnou výbavou každého, kdo trénuje sporty, kde využívá kopy. Používají se k ochraně kloubů a kostí během intenzivního tréninku nebo boje. Chrániče chrání vás i vašeho partnera před zraněním a úrazem a účinně tlumí nárazy. Bez chráničů jsou vaše holenní kosti vystaveny nejen bolestivým úderům, ale také zraněním nebo úrazům, které vás mohou na mnoho týdnů vyřadit z tréninku. Pokud tedy chcete pravidelně trénovat MMA, Muay Thai nebo kickbox, pořiďte si chrániče holenních kostí od Ground Game. Výběr modelu závisí na vašich preferencích a také na sportu, který trénujete. Ground Game nabízí chrániče holení na suchý zip i elastické chrániče připomínající podkolenky. 

 

Chrániče holení na suchý zip

Chrániče holenních kostí na suchý zip upřednostňují ti, kteří jsou zaměření na kopy. Jsou tužší a pevné suché zipy a gumové pásky zabraňují jejich sklouznutí během tréninku nebo boje. Chrániče holení ze syntetické kůže jsou skvělou alternativou na chrániče z přírodní kůže. Jsou stejně odolné proti praskání a oděru a mají atraktivnější cenu. Jsou ideální pro trénink sportů, které zahrnují kopací techniky. V Ground Game najdete modely chráničů holení s pohyblivými panely, které chrání střední část chodidla a neomezují pohyb. Vložky(výplň) z tvrdé pěny (odolné proti deformaci) jsou optimálně tvarované, poskytují širokou ochrannou plochu a skvěle tlumí nárazy. Panel na středu chodidla účinně chrání chodidlo. Pohodlné zapínání na nastavitelný suchý zip umožňuje, aby chrániče dokonale přiléhaly k noze a neklouzali během boje.

 

Elastické / pružné chrániče holení

Pružné chrániče holení Ground Game vypadají jako podkolenky / dlouhé ponožky s otvory na špičce a patě, ale tím jejich podobnost končí. Poskytují ochranu pokožky na celé oblasti holeně a chodidla. Jsou vyrobeny z pružného polyesterového materiálu, takže dokonale přiléhají k nohám a při úderech nesklouzávají (u modelů Ground Game je pásek na suchý zip, který navíc chránič udrží na noze). Kromě toho mají výplň z polyuretanové pěny, která skvěle tlumí a chrání před nárazy. Velkou výhodou tohoto typu chrániče je jeho kompaktnost - jsou lehké a nezabírají mnoho místa. Snadno se čistí (lze prát v pračce). Pružné chrániče holenních kostí jsou vhodné zejména pro boj na zemi, kde je důležitá vaše pohyblivost a volnost pohybu.

 

Více informací o chráničích holení najdete v tomto článku: Chránič holenní - který vybrat? Tipy Ground Game

pixel