Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Tréninkové vybavení

( množství produktů: 108 )
Cena
-
Velikost
Zobrazit pouze

Tréninkové vybavení

( množství produktů: 108 )

Ať už trénujete BJJ, MMA, box, kickbox, judo nebo jiné bojové sporty - na Ground Game najdete profesionální tréninkové vybavení doporučené profesionály a trenéry. Zaměřujeme se na jedinečný design a nadprůměrnou odolnost. Každý model je vyroben z kvalitních materiálů a důkladně otestován. Získáte tak vybavení, které splní vaše požadavky a posune váš trénink na vyšší úroveň.

Tréninkové vybavení pro bojové sporty

Na Ground Game najdete kompletní vybavení pro trénink bojových sportů pro začátečníky i pokročilé bojovníky. Naše boxerské rukavice, MMA rukavice a sparingové rukavice, boxerské přilby, boxerské bandáže, tejpy ma palce, chrániče holení, chrániče zubů, suspenzory, boxovací pytle, které vám poskytnou maximální ochranu a pohodlí při tréninku. Charakteristickým znakem tréninkového vybavení Ground Game je jeho jedinečný design. Zaměřujeme se na originální, jedinečnou grafiku, která naše modely odlišuje od běžných výrobků. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a odolností, takže vám budou sloužit dlouho. Tréninkové vybavení Ground Game je investice na dlouhá léta.

Chrániče

Máte obavy o svou bezpečnost na tréninku? Pořiďte si spolehlivé chrániče. Chránič zubů je naprostou nezbytností pro každý bojový sport - ochrání vás před nepříjemnými následky úderů vašeho partnera (náhodných i neúmyslných). Trénujete kickbox nebo jiné sporty, kde kopete? Pořiďte si chrániče holení, které účinně tlumí sílu úderů a minimalizují riziko zranění nebo úrazu.

Tréninkové vybavení pro trenéry

V nabídce pro trenéry najdete profesionální chrániče, bloky a pasy pro trenéry. Vše, co potřebujete k vedení výuky na nejvyšší úrovni. Tréninkové bloky Ground Game skvělé tlumí údery, a zajišťují bezpečnost trenér i jeho svěřenců. V nabídce najdete modely ze syntetické i přírodní kůže. Chcete s námi spolupracovat a získat atraktivní slevy? Podívejte se na naši nabídku spolupráce pro trenéry.

pixel