Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Pásky BJJ

( množství produktů: 13 )
Cena
-
Velikost
  • BJJ Belts
  • GI
Zobrazit pouze

Pásky BJJ

( množství produktů: 13 )

Pásek pro BJJ se používá nejen k vázání kimona. Jeho barva vyjadřuje vaše schopnosti.  Přečtěte si o rozdělení pásů BJJ u dospělých.

Pásky BJJ

Jak se získávají pásy v BJJ? Neexistují žádné oficiální a přesné požadavky, které je třeba splnit, ani seznam technik, které musíte umět na perfektní úrovni, abyste mohli postoupit na vyšší pásek. Každý pásek BJJ má však symboliku, která popisuje úroveň zdatnosti jeho držitele. Poznejte barvy opasků a jejich symboliku: 

 

Bílý pásek - odhalení a přežití. Jako bílý pás se naučíte základní techniky, získáte reflexy, zaměříte se na úniky, obranu a přežití zdola. 

 

Modrý pásek - experimenty.  Na této úrovni znáte základní techniky a pozice. Učíte se pokročilé varianty, experimentujete a hledáte své oblíbené techniky a ukončení soupeře. Objevujete svůj styl. IBJJF doporučuje být na modrém pásku alespoň dva roky. 

 

Purpurový pásek - rozvoj. Specializujete se na své oblíbené techniky, ale je také čas trénovat ty, které nejsou součástí vaší hry. IBJJF doporučuje být na fialovém pásku alespoň 18 měsíců. 

 

Hnědý pásek - sofistikovanost. Své dovednosti už znáte a zdokonalujete každou techniku. Rozvíjíte přístupy ke svým oblíbeným pozicím a používáte pokročilé strategie. IBJJF doporučuje být na hnědém pásku alespoň jeden rok. 

 

Černý pásek - mistrovský pás. To prokazuje širokou znalost technik BJJ, jejich základních i pokročilých variant a schopnost uplatnit tyto znalosti v praxi. 

 

Jak uvázat pásek BJJ?

Podívejte se na video níže, ve kterém Grzegorz Kloc předvádí 2 způsoby vázání pásku BJJ.

 

pixel