Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

MMA kraťasy

( množství produktů: 20 )
Velikost
Zobrazit pouze
Odstranit všechny filtry

MMA kraťasy

( množství produktů: 20 )

Volné MMA kraťasy určené pro lidi, kteří trénují MMA i jiné sporty, jako je grappling nebo BJJ. Šortky MMA jsou vyrobeny z materiálu, který jim zaručuje výjimečnou odolnost a udržuje lehkost a pohodlí i těžkém tréninku.

Volné šortky pro MMA - které si vybrat?

Nejdůležitější je střih, ten musí vyhovovat. MMA kraťasy Ground Game mají univerzální střih a mohou je nosit lidé s různými typy postavy. Pro pohodlí jsme použili suchý zip, stahovací šňůrku a strečový pás, abychom zajistili dokonalé padnutí šortek MMA.

Šortky MMA jsou jedním z nejdůležitějších prvků oblečení každého bojovníka. Měly by být pohodlné, pružné a prodyšné. Obvykle jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je odolný proti roztržení. Šortky mají také speciální švy, které zpevňují konstrukci šortek a zabraňují jejich roztahování při intenzivním používání.

 

MMA kraťasy Ground Game

MMA šortky Ground Game jsou zárukou kvality zaručené dlouholetými zkušenostmi a spoluprací se špičkovými bojovníky MMA a BJJ. Jsou poměrně lehké a nemají žádné vnější kapsy. Uvnitř je malá kapsa, např. na klíč od skříňky v šatně.

 

Rafinovaný design - Díky stahovací šňůrce a pásu na suchý zip lze šortky lépe přizpůsobit. Díky pružnému panelu v rozkroku a bočním rozparkům zajišťují šortky MMA volnost pohybu. Kromě toho jsme každý model zesílili trojitým prošitím. Pokud si vyberete kraťasy Ground Game, můžete trénovat bez obav, že se během zápasu roztrhnou!

 

Jedinečný design - Naše MMA kraťasy se vyznačují také originálním a jedinečným designem. Potisk je vyroben sublimační metodou, která zajišťuje jeho odolnost a výrazné barvy po dlouhá léta. Vydrží i ten nejnáročnější trénink a časté praní.

 

Špičkové provedení - Dbali jsme i na ty nejmenší detaily, a proto jsou MMA šortky Ground Game mezi profesionály velmi oblíbené. Šortky jsou vyrobeny z odolného a pružného materiálu DURAFLEX. Silikonový pásek zabraňuje sklouznutí šortek během tréninku a použitý suchý zip je pevný, ale šetrný, takže při přímém kontaktu nepoškodí jiné vybavení nebo oblečení.

 

Kraťasy Ground Game... PECKA!!! nikdy jsem neměl lepší... ideální pro leglocky ;-)

Zbigniew Tyszka, Mistr Evropy ADCC, 3x mistr Evropy v grapplingu

 

Jaké jsou nejlepší kraťasy pro MMA? 

Záleží na tom, co od kalhot očekáváte. Pokud chcete, aby byly lehké a prodyšné, můžete zvolit volné modely. Pokud naopak dáváte přednost pružnějšímu a na míru šitému střihu, měli byste si vybrat modely Vale Tudo. Nezapomeňte, že šortky MMA by měly být přizpůsobeny vašim potřebám a preferencím. Je důležité vybrat si model, který splňuje vaše očekávání a zvyšuje vaše pohodlí při tréninku.

pixel