Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

O nás

Chceme, aby byl trénink bojových sportů příjemný a přínosný, a proto vytváříme špičkové produkty, které vynikají svou odolností a designem.

Naše hodnoty

Lidé

Inteligence, smysl pro humor, odstup k sobě samému i ke světu jsou vlastnosti, kterých si u sportovců bojových sportů ceníme nejvíce. Když s takovými lidmi pracujeme, dáváme do toho všechno a cítíme velké naplnění.

Radost

Radost z tréninku bojových umění je pro nás obzvlášť důležitá. Každý si ho může naplno užít, zlepšit své tělo i mysl a obklopit se dobrou energií.

Edukace

Realizací projektu Ground Game Academy s pomocí našich mistrů podporujeme amatéry v jejich úsilí o dosažení dokonalosti. Předáváme vám znalosti, které byly dříve dostupné pouze zasvěceným.

O nás

Ground Game byla založena v létě 2010 a od samého počátku bylo naším cílem vytvořit značku, která by vás inspirovala k tréninku.

Trénink bojových sportů vám dává příležitost trávit čas s inteligentními lidmi, kteří mají smysl pro humor a mají vůči sobě odstup.

Musíme věřit, že každý může trénovat a uspět na žíněnce, v ringu nebo v kleci.

Navrhujeme pro vás jedinečné vybavení a oblečení, které vám dává radost z tréninku, a navíc vás s Ground Game Academy učíme, jak být lepšími sportovci.

Připojte se k nám - Let’s Play!

Naše značky

Podporujeme galavečery a soutěže

Trénujeme, účastníme se soutěží, zapojujeme se do dění v naší komunitě a podporujeme organizátory různých akcí, jako jsou galavečery nebo sportovní soutěže.


Mistrovství Polska BJJ

Pohár Polska BJJ

Mistrovství Polska Submission Only

DFN

Ground Game Cup

VFN
pixel