Zvolte si svou zemi
Ground Game Česko
Ground Game Deutschland
Ground Game Worldwide
Ground Game Ireland
Ground Game Polska
Ground Game România
Ground Game Slovenija
Poštovné zdarma od 3 000,00 Kč
Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový seznam oblíbených

Rashguardy

( množství produktů: 44 )
Cena
-
Velikost
Zobrazit pouze
Délka (rukáv)
Odstranit všechny filtry

Rashguardy

( množství produktů: 44 )

Rashguard, známý také jako termotriko, je nezbytnou součástí vybavení každého, kdo se věnuje sportu, zejména bojovým uměním. V Ground Game najdete ty nejkvalitnější pánské rashguardy, které jsou ideální pro trénink brazilského jiu-jitsu (BJJ), MMA, wrestlingu nebo juda. Účinně chrání vaše tělo před odřeninami a zároveň poskytují maximální pohodlí.

 

Rashguard - co to je?

K čemu rashguard slouží, by měl vědět každý, kdo trénuje nebo začíná trénovat bojové sporty. Jeho hlavní funkcí je ochrana před odřeninami a škrábanci. Má termoregulační účinek a účinně odvádí pot. Stručně řečeno, rashguard se chová jako druhá kůže. Přestože rashguardy původně používali australští surfaři jako ochranu před vodou, větrem a slunečními paprsky, rychle si je oblíbili i příznivci jiných sportů, při nichž je kůže vystavena velkému riziku poranění, například odřenin.

 

Rashguard do gymu, na trénink, na běhání

Pánské rashguardy Ground Game jsou specializované oblečení s všestranným využitím. Jsou skvělé nejen pro trénink bojových sportů, ale také do gymu, pro cyklistiku a běh. Jsou také oblíbenou první tepelnou vrstvou pro horskou turistiku (v létě i v zimě) a vodní sporty, kde chrání pokožku před odřením a spálením od slunce.

 

Rashguard krátký nebo dlouhý rukáv?

V každé kolekci najdete termotrička s krátkým a dlouhým rukávem. Výběr modelu závisí na vašich potřebách a preferencích. V létě nebo pokud trénujete v teplé místnosti, dobře poslouží rashguard s krátkým rukávem. Pokud chcete maximálně chránit horní část těla nebo pokud cvičíte venku v chladném počasí, zvolte si rashguard s dlouhým rukávem.

 

Jak zvolit velikost rashguardu?

Při výběru velikosti nezapomeňte, že rash je elastický a jeho účelem je přiléhat k tělu, takže nemůže být ani příliš velký, ani příliš malý. U každého modelu najdete velikostní tabulku, která vám pomůže přizpůsobit velikost vašim mírám. V případě jakýchkoli problémů nás neváhejte kontaktovat:) Všechny vybrané modely si můžete vyzkoušet také ve kamenné prodejně Ground Game ve Štětíně(Polsko).

 

Rashguard Ground Game jedinečný design

Patříte mezi lidi, kteří se při tréninku rádi odlišují vybavením s jedinečným a originálním vzhledem? Nebo dáváte přednost klasickému a decentnímu vzhledu? V naší nabídce najdete rashguardy s originálním motivem (např. Samurai, Bushido).

Každý tisk DYEACTIVE vyrábíme sublimační metodou, aby byl nesmazatelný a barvy si zachovaly svou intenzitu. Široký výběr kolekcí a rozmanitost motivů vám usnadní najít si dokonalý rashguard.

 

Rashguard nebo bavlněné tričko?

Pokud vám záleží na dokonalé výbavě, vyberte si místo běžného trička rashguard od osvědčené značky. Výhodou termotrička oproti bavlněnému tričku je způsob jeho výroby a vynikající kvalita materiálu. V každém modelu používáme švy FLATLOCK (ploché), které nedráždí pokožku. Jsou dostatečně odolné, aby vydržely nejeden náročný trénink. Díky silikonovému pásku se rashguard při cvičení neshrnuje.
Díky materiálu THERMOFLEX pánský rashguard Ground Game se chová jako druhá kůže, poskytuje volnost pohybu a je prodyšný. Usnadňuje termoregulaci těla a odvádí vlhkost. Zachovává si svůj tvar, dokonale se přizpůsobí tělu a účinně chrání před odřeninami a poškozením pokožky.

 

Rashguard na objednávku - prohlédněte si nabídku Ground Game

Trénujete nebo máte svůj klubu a chcete pro svůj tým objednat individuální rashguardy? Spojte se s námi a my vám dodáme personalizované oblečení nejvyšší kvality, aby váš tým vynikl mezi ostatními.
Můžete si objednat rashguard s vlastním potiskem/návrhem nebo si od nás nechat vytvořit grafický návrh. Další informace o rashguardech na míru, minimálních objednávkách a vzorových projektech naleznete v záložce Klubové objednávky.

pixel